Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ultimul mesaj de la IDriver !!!

3 participanți

In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Gabu Mier Dec 12, 2012 3:32 am

Vad ca am devenit posta.....ca si in titlu asta e ultimu mesaj(mai mult un roman in 10 carti) a lu Driver.

"Buna seara tuturor, doresc sa va scriu ultimele mele cuvinte in care vreau sa clarificam totul pentru ultima oara fie ca intelegeti sau nu.In urma a ceea ce sa intamplat de IDriver nu o sa mai auziti mai nimic si o sa fac cateva capitol sa intelegeti ultima mea scrisoare.
Cap 1 – Despre forum ro – In primul rand multi nu stiti cei noi dar in urma cu mult timp forumul ro era un forum urat si lipsit de importanta ceva neinteresant la vremea aceea in care nu arata nimic bine graphic vorbind (cei vechi pot confirma),eu fiind grafician si pricepanduma la site-uri forumuri, hosting si grafica m-am oferit sa aid au un sens acelui forum ro. In timp l-am creeat asa cum cu totii l-ati vazut deci acel forum ro a fost creeatia mea in proportie de 90% (idei,grafica,scripturi html,efecte).Lapeno a fost doar cel care ia dat numele, ceva ce cu totii puteti creea pe forumgratuit.ro.Deci acel forum era creeatia mea la care eu am muncit atata timp, sute de ore in total creeand fel de fel de efecte si voi v-ati bucurat de ele, iar acum ma acuzati ca am sters forumul, de fapt am sters creeatia mea proprie, munca mea,ideile mele,care acum multi ma injura dar nimeni nu apreciaza ca eu am facut acel forum eu l-am coordonat eu i-am dat sens.Acum multi ma injurati dar nici unul nu imi multumiti,eu acel forum ro l-am sters provizoriu adica : l-am sters sa vad reeactiile voastre ,lucru care multi care nu va pricepeti la forumuri, site-uri html sau hosting ele au si ceva gen BACKUP .De backup cred ca ati auzit cu totii, la astfel de forumuri gratuite dureaza 24 de ori in care poti da backup la forum si totul revine la forma initiala.Lapeno a facut greseala sa imi stearga contul de pe forum ro imediat eu neputand sai maid au backup.Eu am totul salvat ca orice creator profi in pc salvate,acum nuj ce se mai poate face dar cu totii m-ati injurat dar unii nu ati apreciat in fine.
Cap 2 – Injuraturile adresate mie – Este adevarat cu totii injuram si eu am injurat recunosc DAR total diferit fata de cum am fost eu injurat si tratat de Gratyan si Marius in mod special.Cine gandeste mai matur adica Rome1 de aici isi da seama ca eu chiar sunt matur si am 28 de ani + cei 7 ani de acasa adica : Si ei au injurat si eu recunosc dar ATENTIE la diferenta : Eu am injurat la modul (firai al draqu, prostule,idiotule,lepra,jegosule…Pe cand eu am fost injurat asa : Fututi mortii matii sal iau pe fractu in carnat, sa iti iau mortii in carnat familia fratii sora mama toata familia si asa mai departe imi e greu sa reproduce,stiind multi dintre voi ca fratele meu Ionut Dumnezeu s ail ierte este mort nu de mult timp intrun accident, ei bine cu toate astea unii au continuat sa ma injure, eu am tratat matur si nu m-am pus pe asemenea injuraturi stiind ce raneste astfel de tampenii spuse la nervi.Si eu puteam sa injur asa cum si eu am fost injurat,dar nu am facuto,nu am injurat membrii familiilor voastre cu care eu nu am legatura eu nu am de ce sa ai injura pe tatii sau mamele voastre chiar daca am nervi, ce am eu am cu respectivul nu cu toata familia pe care eu nici nu o cunosc, dar Graty si Marius au demonstrate ca sunt niste copii in comparative cu mine si au tratat asa problema crezand ca vor rezolva ceva.Intradevar unii sunteti copii si la propriu si la figurat pe langa mine, eu am 28 de ani unii din voi au 14 sau 15 ani sau mai putin,Rome1 fiind matur ca si mine nu a injurat si a fost echidistant.Nimanui nu ai doresc sa ai moara un frate, sis a fie injurat pentru un tampit de joc virtual,pentru atata lucru,ai ce ai cu mine dar nu cu altii…Deci nici nu mai conteaza ce a facut fiecare,ca a atacat ca nu a atacat dar nu se injura asa pentru un joc…Si despre dovezi ca eu am chemat pe ala sip e ala cine eu personal ?Sau te referi la toti pardon nu stiu ce au facut ceilalti mie spuenmi direct si strict de persoana mea ce ma priveste pe mine.
Cap 3 – Greseala mea – Dupa cum stiti eu am 28 de ani ma numesc Alexandru F. in reealitate si sunt din Bucuresti,nu port pica sau ura nimanui, oricine vine in Bucuresti ne putem intalnii la o cafea sau un suc (eu o bere) fara nici o problema,eu la anii mei am incercat sa fiu un copil in joc pe CIT, cu toate ca in viata reeala eu sunt altfel : am nevasta, un apartament cu 3 camere de intretinut,un serviciu de administrator coordinator transport,si multe alte responsabilitati,iar eu pe joc am incercat sa fiu cat mai copil,sa ma apropii de varstele voastre,lucru pe care probabil l-am gresit.Asta e…nu regret nimic cu toate astea pentru ca ne-am distrat de minune in vremurle bune…
Cap 3 – Contul meu de facebook – Si aici vreau sa rectific odata pentru totdeanuna si anume : Multi inca mai intrebati eu de ce nu am poze pe facebook etc…(cu toate ca eu am explicat mereu dar ati uitat).NU am poze pe facebook pentru ca acela nu este un cont personal, este pagina ce eu o administrez din site-ul meu http://toataromania.forumhit.ro iar pagina de facebook este https://www.facebook.com/ToataRomania.ForumHit.ro daca erati atenti din prima, faceati legatura si de aici va dadeati seama de ce eu nu am poze cu mine,am 2 poze pistate asa cu indulgent, dar nu este un cont personal si de aceea nu pot adauga poze cu mine…Cand detii un site sau forum si asociezi site-ul cu un cont de facebook ai anumite restrictii de confidentialitate informative sa aflati la ce ma refer eu…
Cap 4 – Lucrurile bune – Acum e perioada cand eu IDriver sunt injurat,batjocorit verbal in texte,injurat,de morti familie etc…facut in toate felurile,acum toata lumea sterge cu mine pe jos ca sic and sunt cel mai nenorocit din CIT…asta conteaza acum ptr voi toti.Dar cu totii gresiti undeva : cu totii ati uitat sutele de ore pline de idei, creeativitate, fericire,distractie,funny,momentele cand radeam atat de mult ,momentele cand descopeream lucruri noi,cand eram nooby,cand faceam boacane,cu totii le-ati uitat acum acele vremuri mult mai multe ca vremurile rele.Acum eu ies din CIT nu numai din RO cu imaginea asta dar cu totii ptr voi acele vremuri le-ati dat uitarii si nu mai inseamna nimic…Trist ptr mine
Cap 5 – Acuzare fara probe : Mereu v-am invatat un lucru si anume : cand acuzi pe cineva sa pui si o dovada ca oricunde in lumea asta nimeni nu pre ate crede official ca unu a furat ceva logic da ? Dar voi acum ma acuzati de lucruri care numai Dumnezeu stie ca de fapt nu este asa,eu in trecutul meu nu am lucruri de care voi ma acuzati…Eu am plecat din grupul RO si atata tot.Sunt acuzat ca eu am trimis mesaje la toti membrii sa plece din ro, eu personal am facut asta si eu nu mai stiu ? Ai rog pe cei care au plecat dupa plecarea mea din RO sa confirme cu gura lor drept dovada si cu printscreen ca DA IDriver mi-a dat mesaj sa plec din RO etc…Nu mai acuzati fara sa aveti si argument solide.Eu nu am facut asa cum ma acuzati pe nedrept pe mine, drept dovada cand am mai plecat din RO de 2 ori inainte de asta am luat pe cineva vas pus cineva atunci ca i-am dat eu sms sa plece din RO ? Vedeti cum va contraziceti ?
Cap 6 – Parasire CIT – Tinand cont plictiseala din CIT si lucrurile urate din ultimul timp petrecute pe CIT,m-am decis sa plec de pe CIT definitiv probabil lucru de care unii trebuie sa va bucurati probabil. Da e official plec de pe CIT probabil definitive,datima uitarii déjà,eu nu voi mai fii pe CIT ca pana acum,voi juca pe vechiul meu server race mod DM/DD serverul XIII.Voi juca cu adminii Puma ,mapperul,Dark,Sealine,XzibiT,PAwlo si toti ceilalti prieteni vechi mie, iarasi rectific ceva : Eu pana sa descopar CIT jucam numai pe acest server XIII race mod DM/DD unde am creeat grupul FP Famous Players cine va dori sa mai vorbim aici ma va gasi exact asa ucm intram sip e CIT asa voi intra si aici.Averea,casa si masinile de pe CIT le putet lua voi de fapt casa o sa o setez la un prêt mare ca sa no cumpere nimeni sa ramana si numele meu pe acolo.Eventual o sa intru 1 minut sau 2 odata pe luna sa nu devin inactive sa nu imi scoata casa la licitatie,dar voi nici nu veti simti ca eu am intrat pe CIT.Merg sa joc cu acei straini care au un character mult mai bun fata de unii dintre romanii de pe CIT,strainul e mult mai de treaba fata de unii romani…Oricum eu pe CIT am facut cam tot ce se poate face, rank-uri etc bani meserii cam tot am atins maxim …
Cap 7 – Contact IDriver in viitor – Oricine odreste sa mai vorbim, sa ne mai auzim sau chiar sa ne vedem in reealitate, ma poate gasi : fie in Bucuresti eu ma numesc Alexandru F. v alas adresa mea de contact :
alex_production01@yahoo.com / https://www.facebook.com/ToataRomania.ForumHit.ro / site-ul http://toataromania.forumhit.ro sau forumul platform CIT adica SMF (simple machine forum) http://toataromania.smfnew.com aici ma puteti gasi in caz ca aveti problem pe anumite teme : grafice, editari video,editari de sunet,trucaje,scripturi html si php,creeari bannere,efecte video si animatii,idei grafice ma puteti cauta…
Cap 8 – Rugaminte – Va rog mult nu mai aduceti la adresa mea acuzatii nefondate,acuzatii sau banuieli ale voastre dar daca vi se cer si dovezi nu aveti ceva concret,acuzati pe cineva numai cand ai si probe nu doar ca tia zis unu ca asta si asta.Va rog nu mai jigniti in halul ala (ma refer la cei care mau jignit enorm de mult) ganditiva ca voi jigniti pe cineva care e putin mai mic ca tatal vostru, un om matur care candva poate tea invatat ceva,mai ales nu mai injurati de families au de morti NICIODATA.Daca ai ceva cu cineva injural pe el pentru ca ,cu el ai problema nu cu familia sau cu mortii lui de care nu ai nici-un drept sa pomenesti TU.Invatati asta pentru voi nu ptr mine.Au fost ultimele injuraturi care eu le-am mai citit la adresa mea,eu nu voi mai intra nici pe forum ro nici pe CIT2forum nu am ce sa mai caut pee le sa vad cum imi este injurata familia sau fratele meu pentru un rahat de joc virtual.
Cap 9 – Multumiri tuturor – Cu toate ca unii Nu meritati dar iar va demonstrez ca eu chiar am 28 de ani si sunt matur (asta in cazul in care unii nu cred inca) nu vreau sa pun pe primul plan ultima perioada sau cearta asta .Vreau sa multumesc tuturor celor cu care am avut clipe frumoase pe un joc virtual,pentru momentele unice probabil,pentru distractiile astea,in acest joc genial denumit GTA,acest concept care eu pe vremea cand eram de varsta voastra sau Rome1 care e de varsta cam ca a mea nu ne bucuram ptr ca in vremurile alea anii 80-90 nu era asa ceva,noi aveam jocrui fie Tetris fie deloc,BUCURETIVA de acest joc nu puneti ura pe prim plan nu va stresati nu va mai injurati nu va mai certati,jocul asta e creeat sa te bucuri de el.Daca nu e impreuna o poti face si singur te pot bucura de esenta jocului,uitati la ce sa ajuns cand de fapt acest joc e sa te distreze e sa te bucuri de el iedi si grafica,cu totii am uitat asta ptr ce jucam CIT.Deci jucati de placer si bucurativa de el ca noi pe vremea cand eram ca voi cei mici nu aveam asemenea bucurii. E ultima oara cand mai intru fie pe forum ro fie pe CIT2forum,daca veti mai injura de acum incolo treaba voastra dare u nu voi mai vedea nu voi mai intra aici…
Cap 10 – Sarbatori fericite tuturor si ADIO ! – Inchei ultimul capitol scris de IDriver pe care l-ati cunoscut si cu bune si cu rele,capitol care il inchei cu ceva din care multi o sa invatati : In armata eram cam cum suntem noi acum pe CIT in perioada asta de cearta,nu ne mai sufeream etc ne amenintam in fata (mama cand termin armata sa vezi ce te bat etc te rup) abia asteptam sa terminam armata sai batem pe cei care nu ai mai sufeream si doream sa le dam o lectie si stiti ce sa intamplat ? Culmea cand am iesit pe poarta unitatii de pompieri am plecat cu totii ca niste frati am uitat totul ce sa intamplat,ne-am felicitat reciproc,ne-am cerut scuze unii la altii ptr ce am facut,si ne-am bucurat ca terminam un capitol din viata care sa terminat la o bere in terasa din gara de Est si am ramas prieteni toata viata.Asa si eu inchei acest capitol,ca fiind cu voi cei mai buni prieteni ai mei de pe CIT din viata mea pe CIT,nu mai conteaza fiecare ce a zis sau facut,eu uit totul in acest capitol si v alas sa va bucurati de CIT in continuare,sa va distrait si mai mult de acum inainte ca IDriver nu mai este.Va rog sa uitati cearta cu mine si ceea ce sa intamplat,refaceti grupul RO iarasi eu o sa mai intru pentru ultima oara pe CIT vinery in data de 14/12/2012 pentru a seta vila mea la un prêt mai mare sa no cumpere nimeni sis a imi aduc toate masinile la vila ptr asta mai intru vineri pe seara.Nu vreau sa plec de aici sis a nu imi iau ramas bun de la voi toti.Va multumesc pentru clipele frumoase din CIT la toti si mai mari si mai mici,cu totii am facut impreuna un grup care nimeni nu a facut ce am facut noi in RO,impreuna am invatat multe chestii.Multe din ce vam spus aici poate nu intelegeti acum,dar cand va veti maturiza o sa imi dati dreptate.Sarbatori fericite tuturor va doresc, La multi ani 2013 ! Sa va distrait,apreciativa parintii si prietenii,familia si fratii ca sic and main ear fii ultima zii,cand vreti un sfat prietenesc stiti unde ma gasiti,sis per ca noul an 2013 sa fie unul plin de sanatate si fericire ca asta conteaza in final cel mai mult. Bafta tuturor cu drag prietenul vostru IDriver. "

AMIN !!!
Gabu
Gabu
Membru de Elita al Comunitatii
Membru de Elita al Comunitatii

Mesaje : 715
Data de inscriere : 16/06/2012
Varsta : 27

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Gabu Mier Dec 12, 2012 3:33 am

Eu cred ca ar trebui sa va cereti scuze daca mai vreti back-upul cu forumu inapoi.....daca nu salut si sa aveti sanatate.
Eu unu am crezut in Driver si am fost intodeauna de partea lui si la bine si la rau....daca lam suparat cu ceva "Imi pare rau."


Edit dupa ce am citit:

Cam are dreptate.....si eu incerc sa ii invat pe uni din joc ca injuriile nu sunt bune si aduce mai multa ura si sa fie prietenosi uni cu ceilanti...tin s-a il felicit si pe Rome care a fost singuru "inteligent" care nu a injurat...putini romani ca el sau ca driver sau ca albert care nu iam vazut ca injura ca la usa cortului chiar daca sunt enervati la culme de niste putzoi.....am mai ziso si o mai zic: deaia romania a ajuns unde e acu....toti vor doar lor sa le fie bine, nu se uita la altii , sunt prieteni cu tine doar pt a le fi lor bine,cum faci ceva gresit cum te tradeaza cu prima ocazie....chiar mie scarba sa mai traiesc in Romania.

Despre forum.....voi stiti macar cum se face un forum....cat timp iti mananca toate scripturile astea php,html,C++ si altele???Driver sia dat o parte din viata care inloc sa doarma cu nevastasa in pat noaptea, sa se uite la TV si sa il doara in carnat de voi ,el statea pana la 2-3 noaptea sa va rezolve voua problemele si certurile si sa lucreze la scripturi pt ca voi sa nu aveti probleme.....vruia sa dea o culoare forumului....a facut de haloween ,de 1 dec ,de craciun ,a schimbat de vreo 3 ori numai culoarea si scripturile doar sa vedeti voi care e mai colorat si mai bun.....si voi il tratati doar cu injurii de mama si de frate.
Voi stiti ca doar copii mici cand li se ia bomboana de la gura se simt frustrati si incep sa planga si injura de mama???Cam asa suntet voi.
Va zic o treaba :stati si uitativa la persoane ,analizatile gesturile ,cuvintele ,frazele ce le iese pe gura, ce fac ei , ce muzica asculta,ce le place lor, dativa seama de ce personalitate are intai si dupa incercati sa vb cu ei.Incercati sa nu va certati cu ei si sa evitati certurile sau bataile.
Amintitiva cine facea excursiile, party-urile ,cine a creeat cartieru RO ,cine va ajuta la greu si la probleme.
Incercati cei care lau injurat sa va cereti scuze....El macar a fost diplomat a rezolvat partea lui fara injurii si frustrari...poate poate va da back-upu forumului inapoi.



PS: Vreti injuraturi....ducetiva pe jocul Transformice...e in romana si sunt o groaza de romani acolo.
Da numai ca acolo daca nu stii sa joci esti injurat de mama ,de familie, de rasa, toate injuriile inventate....sa vedeti ca o sa va saturati sa mai injurati.


Ultima editare efectuata de catre Gabu in Mier Dec 12, 2012 4:06 am, editata de 2 ori
Gabu
Gabu
Membru de Elita al Comunitatii
Membru de Elita al Comunitatii

Mesaje : 715
Data de inscriere : 16/06/2012
Varsta : 27

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Marius2012 Mier Dec 12, 2012 3:51 am

IDriver in primul rand eu nu te-am injurat de familie. Eu te-am injurat pe tine. Vreau sa-mi cer scuze pentru injuraturil;e adresate tie si am mai zis asta. Am exagerat acolo cu injuraturile. Si sa sti ca eu si nu numai eu ca toti cand erai in RO te-am apreciat pentru munca depusa pe forum.
Marius2012
Marius2012
Postator de elita
Postator de elita

Mesaje : 133
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 25
Localizare : Gherla, jud. Cluj

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  gratyan Mier Dec 12, 2012 5:16 am

gabu...tu ai zis ca albert nu injura?>>lool frate.....aduti aminte mai...aduti aminte de cand erai si tu in CIT

Si nu ne mai trebuie forumul....deoarece neam mutat pe CIT....deoarece acolo trebuie sa fim activi..sa vada admini ca nu suntem morti....
Si driver......tiam mai zis..odata ce tu ma injuri..indiferent ce injuraturi......ai puso cu mine.....mai injurat......eu team injurat.....si asta e tot.........si in ultimul rand....invata sa nu mai minti..si invata sa te maturizezi......nu se vede ca ai 28 de ani.....macar rome nu e asa disperat de MTA.....dar tu.....dupa ce am vazut cum faci de la un joc.....poti sai intrebi pe rome ovi norris mich......nu mai team crezut ca ai 28 de ani...asa ca maturizeazate....
Si nu NU ne cerem scuze...dupa cate a facut nu ne mai cerem scuze...intradevar....a ajutat RO..si iam multumit...asta nu poate sa zica ca nu iam multumit ca imediat ii zic cv......dar dupa ce am vazut ca a iesit din RO si a creeat alt gang..mai daon plm..si apoi a sters si forumu...
Ce va ziceam eu voua...el creeaza certuri nuam ca sa iese idn gang si apoi noi sa ne cerem iertare....vrea importanta....e asa a facut si cu forumu..tocmai el a recunoscut asta......a sters forumu numa sa vada ce zicem noi...el astepta sa ne cerem iertare si sal rugam frumso sa ni-l dea inapoi..nu..nu copile..cu noi nu-ti merge cum iti merge cu aia de pe XII sau cum drak ii zice la serveru ala......

IN final vreau sal rog pe lapeno sa inchida forumu...absolut totul sa nu ma iputem comenta....ca doar certuri creeaza....inchidel ca driver sa fie fericit
gratyan
gratyan
Lider in RO
Lider in RO

Mesaje : 345
Data de inscriere : 29/06/2012

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Gabu Mier Dec 12, 2012 6:05 am

mda....graty tot un copil mic ai ramas......sper sa conduci RO incontinuare sau sa faci treaba mai buna decat cea de acu...sper sa te descurci cu membrii care ii ai acu la turfuri Smile)(macar sa stii sa coordonezi turfu cu 5-10)
Gabu
Gabu
Membru de Elita al Comunitatii
Membru de Elita al Comunitatii

Mesaje : 715
Data de inscriere : 16/06/2012
Varsta : 27

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Marius2012 Mier Dec 12, 2012 6:14 am

Ma Lapeno inchide draqu odata forumul si gata. Ca numa ne certam. E de-al draqu. Si ma mir de el joc. Ne certam ptr nimika toata. Oricum m-am cam plictisit de CIT.
Marius2012
Marius2012
Postator de elita
Postator de elita

Mesaje : 133
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 25
Localizare : Gherla, jud. Cluj

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Gabu Mier Dec 12, 2012 10:28 pm

lol ieri seara era sters forumu acu iar a revenit??
Gabu
Gabu
Membru de Elita al Comunitatii
Membru de Elita al Comunitatii

Mesaje : 715
Data de inscriere : 16/06/2012
Varsta : 27

Sus In jos

Ultimul mesaj de la IDriver !!! Empty Re: Ultimul mesaj de la IDriver !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum